Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Sohbet Chat

Sohbet Chat

Sohbet Chat Sitesi

Sohbet chat sitemize hoş gelediniz sevgili arkadaşlar. Sizlere Sohbet Chat Sitemizden bahsetmek istiyorum Gerçekten Kaliteli Sohbet oluştuğu yerdir.

Öncelikle Makaleme hoş geldiniz Arkadaşlar Sohbet Chat Muhabbet etmek amacıyla girdiğimiz sohbet sitesi hangi özelliklere sahip olmalı veya neleri barındırmamalı sorularına yanıt bulacağınız bu makalemde umuyorum ki faydalı olurum. Şimdiden iyi okumalar dileyerek başlıyorum yazmaya Sohbet sitesi kavramı internetin hayatımıza girmesiyle birlikte yerini almış durumda. İyi bir sohbet sitesi hangi özelliklerde olmalı, önce o hususları yazalım.

Sohbet Odaları

. Öncelikle seviyeli olmalı. Yani ortamda kimse kimseyi ne global kanallarda, ne de özel mesajlaşma esnasında rahatsız etmemeli, küfür ve taciz edici ifadeler kesinlikle kullanılmamalı. Bu tip kişiler siteden derhal uzaklaştırılmalıdır. Aksi takdirde siteye gelen sohbet dostlarınız gelmemeye başlayacaklardır.
Kaliteli Sohbet bir ortamda nitelikli kişilerle muhabbet edilmelidir. Kavga ve kaos kesinlikle olmamalıdır. Kavga edilen bir ortamda kimse ne sohbet etmek, ne de bir dakika olsun durmak istemez.

. Site yetkili ve yöneticileri sebep ne olursa olsun kesinlikle kimseden maddi olarak birşey isteyemezler. Bu durumda da elinizdeki kişileri kaçıracağınızı unutmayınız.
. Yönetici vasfında olan kişiler sohbeti daha akıcı hale getirmelidir. Millet sohbet etsin, ben keyfime bakayım mantığıyla hareket edilen siteler bir zaman sonra kesinlikle kapanır ve zarar eder.
. Yöneticiler yeni gelenlerle ilgilenmelidir. Nick kayıtlamayı bilmeyenlere yardımcı olunarak kolay ve güvenli şekilde muhabbet etmelerine ortam ve olanak sağlanmalıdır.

Sohbet Sitesi

. Site radyosuna oldukça fazla dj alın ki insanlar diledikleri an diledikleri şarkıyı istek yaparak zevkle dinlesinler. Fakat bazen dj arkadaşlarımız sıkıntı arz etmesi nedeniyle istek alamıyorlar. Bu durumda bize anlayışlı olmak düşer.
. Her yöreden insanların geldiği sohbet sitelerinde kesinlikle kimsenin etnik kökeniyle dalga geçilmemeli, hiç kimseye bu tarz davrandığı zaman müsamaha gösterilmemelidir.

. Sevgili olmak istediğiniz bir kişi varsa şayet ortamda o kişiye ısrarcı olmayın, global Sohbet kanallarda küçük düşürmeyin. Bu durumda aslında saygınlığını yitiren siz olursunuz. Bu hususa çok dikkat edin.
. Yetki arkasına sığınıp ortamda yetkisiz olanlara rahatsızlık vererek kimseyi ortamdan uzaklaştırmayın.
. Saygılı olun, ölçülü olun, kimsenin arasını açmak için uğraşmayın.
. Her gelen kişiye eşit davranın küfür, taciz vb. sebepler olmaksızın durduk yerde kimseyi kişisel sebeplerinizden ötürü siteden atmayın.
Herkese iyi sohbetler dilerim. Allah’a emanet olun canlar.

KaRa 839
Cevap bırakın