Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Funyo Sohbet

Funyo Sohbet

Funyo Sohbet

  Funyo Chat odaları, siz değerli chat tutkunlarımızın ısrarları neticesinde yeniden yayın hayatına kazandırıldı ve yeni ara yüzü ile karşınıza çıktı. Random sohbetlerin vazgeçilmezlerinden Funyo Sohbet sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına her geçen gün kendisini yenilemeye devam etmektedir.

Funyo Sohbet Nedir?

Sanal sohbet ortamlarının babası sayılan Funyo sohbet, dostluk ve arkadaşlığın vazgeçilmez uygulamalarından biri olarak yayın hayatına başlamıştır. Facebook, İnstagram, Twitter v.s. sosyal arkadaşlık sistemlerinden sıkılanlar, kesinlikle doğru yere geldiğinizi söyleyebilirim. Sohbet ağımıza dahil olmak için google arama motoruna matraksohbet.net yazmanız kafidir. Eskiden Funyo.Gen.Tr sitesi olarak funyo tutkunlarına ev sahipliği yapmaktaydık. Fakat gelişen zamana ayak uydurmak, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, matraksohbet bünyesinde sizlere hizmet etmeyi uygun bulduk. Funyo uygulamamız; Chat Rulet veya Omegle’ye benzese de, Kameralı dediğimiz Teleskop sohbetlerini daha çok andırmaktadır. Kullanımı son derece pratik ve kolay olması, en çok tercih edilme sebepleri arasındadır diyebilirim.

Funyo Sohbet Sistemi Ne Zaman Başladı

Funyo Sohbet sistemi, yabancılar tarafından yayın hayatına kazandırılmış popüler uygulamalardan birisi idi. Türkiye’de kimseler tarafından bilinmezken, matraksohbet.net mühendisleri tarafından gerekli fizibilite çalışmaları yapılarak Türkiye’ye getirilmiş ve matrak chat odaları içerisine entegre edilmiştir. Tabi her zamanki gibi bu uygulamayı getirdiğimizi duyan rakip siteler, çamura saplanmış dana gibi feryat, figan ve karalama kampanyalarına başlasalar da, iş işten geçmiş, atı alan Üsküdar’ı geçmiştir.

Sevgili chat tutkunları; artık Funyo Chat sayesinde random olarak, kafa yapınıza uygun diğer kullanıcılarla rahatlıkla eşleşip sohbet edebileceksiniz. Görüntülü sohbette çığır açan bu uygulama sayesinde artık hiç kimse arkadaşsız, eşsiz ve dostsuz kalmayacak.

Artık matraksohbet.net sitesi teknolojik gelişmeleri anında takip eden yeni bir sisteme kavuşmuştur. Anlık olarak chat alanında meydana gelen gelişmeler sistem uzmanlarımız tarafından derhal incelenerek yönetim birimimize ulaştırılmaktadır. Funyo chat sistemimizden yararlanmak için mobil telefonlarınız ve diğer bilgisayarlarınızdan rahatlıkla bağlanarak anın keyfini çıkartabilirsiniz. Yerli ve yabancı bir çok insanın kullandığı bu sistem sayesinde görüntülü sohbet olayına yeni bir boyut kazandırmanın haklı gurur ve sevincini yaşamaktayız.

KaRa 491
Cevap bırakın