Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

Konu Başlıkları

Chat Sohbet Odaları

Bilinen adıyla sohbet siteleri. Bir diğer ismiyle Chat odaları. Ve dilden dile dolaşan onlarca farklı isim. İsimleri farklı olsa da amaçları aynı olan kocaman bir sanal dünya. Sanal sohbetin başlangıcı olarak tanımlayabiliriz.

Chat Sohbet Odaları

İlk duyulmaya başlandığı yıllardaki neslin neredeyse tamamına bilgisayarları sevdiren sohbet siteleri olarak da adlandırılmıştı.
Bir çoğumuzun klavyeyi dahi iyi kullanmamıza vesile olan yine sohbet odaları. Öyle ki daha hızlı yazabilmek adına saatlerimizi geçirirdik bilgisayarlar başında. En hızlı yazan olabilmek için. Sohbet ettiğimiz kişiyle daha çok konuşabilmek için. Eğer oyun oynuyorsak hızımızla ilk cevap veren biz olalım diye. Bu şekilde kim bilir kaç yüz saatimi bilgisayar başında geçirdik. Sohbet odalarında daha fazla kalabilmek daha çok vakit geçirebilmek için.

Sanal sohbet

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

Daha çok kişiyle tanışmak bizlere daha çok heyecan ve mutluluk yaşattırdı. Bundan mahrum olmamak için daha çok zamanı feda etmekten geri durmadık. Belki de bu fedakârlıktan olsa gerektir ki gerçek dostluklarımız oldu. Güzel aşklar yaşandı. Chat Sohbet Odaları işte bu yüzden eskiye nazaran çok popüler olsa da eskisi kadar kıymetli mi tartışılır. Zira eskiden yaşanan dostluklar aşklar ilişkiler şimdilerde maalesef bulunamıyor. Yaşanan onca güzel duygular şimdilerde ki sohbet odalarında sadece dilden dile dolaşan hikâyeler olarak kaldı.

 

Eskiden yaşanan imkânsızlıklar dolayısıyla seçenekler sınırlıydı. Bu sınırlamalar birbirimize kenetlenmemizi sağlayan sebeplerdi. O yüzden sohbet odaları, sohbet siteleri vazgeçilmezimiz idi. Kalıcı olduğumuz sohbet sitelerindeki sohbetimiz de bizlere sağlam dostluklar güzel ilişkiler getirdi. Bu güzellikler ile sarsılmaz arkadaşlıklar yaşandı. En büyük aşklar dahi yine sohbet sitelerinde yaşandı.

Haydi sizde sohbete gelmeye ne dersiniz. Tek yapmanız gereken giriş yapmak.

KaRa 1204
3 Yorumlar
Esra Demir

İlk başta insanların neden sohbet odasına girdiğine bir anlam veremiyordum fakat bir arkadaşımın üzerine matrak sohbete girdiğimde bunun nedenini oldukça iyi anladım. Gerçekten mükemmel vakit geçiriyorsunuz. Bu noktada yapılan çalışmaları hayranlıkla izliyorum. Artık neredeyse günlük birkaç defa sohbet etmeye geliyorum.

Defne

Merhabalar arkadaşlar:) gerçekten şaşkınım ben her sunucuya iki defa girerim sırf nasıllar konuşmalar, insanların yaklaşımları bunları incelemek için. Her kanalda sapikta çok oluyordu. Bu kanala sayısını unuttum gerçekten canım sıkıldığında telefonu elime ilk aldığımda gireceğim tek site Matraksohbet.net oluyor iyiki tanımışım sizleri:) Ve sanırım aşık oldum sevecegimm adamida burda buldum : )) sohbetin tek adresi http://www.matraksohbet.net

    KaaN

    Aşık olduğun adam kurban olsun sana Hatunum ? seviyeli ortamda sevgili saygılı hatunum benim.. IRCStaR abim böyle bir ortam yaptığın için sana ve adminlerine sop öp ve DJ lerine candan tesekkurler..

Cevap bırakın