Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri

Konu Başlıkları

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri bildiğiniz ve hiç bir ücret ödemeden girip sohbet ettiğiniz sitelerdir hâlbuki. Hani üye olsanız bile mesaj göndermek için, ya da diğer üyelerin profil bilgilerine bakmak için gold, platin gibi üyelik alternatifleri sunan sitelerden oldukça farklı site burası. Dilediğiniz insana mesaj yazabilme ve kendisiyle konuşabildiğiniz sohbet odalarımızda her şey tamamen bedava dağıttığı ve doğal. Buna karşılık sizden tek isteğimiz ise, kurallara uymanız ve başkalarını rahatsız edecek şekilde iyi değil ve cinsel içerikli konuşmamanız. Gerisi ise zaten sizin ve konuşmak istediğiniz muhatabınızın bileceği bir konu.

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri
Sohbet siteleri oldu muhtemel hep insanlarca sıkça uğranılan bir yer oldu. Bu şekilde bu odalarda tanışan onlarca hatta yüzlerce insanlar var. Bazıları tanıştıkları insanlarla samimiyetlerini ilerletip reel hayata da aktardılar. Bazıları ise yalnızca sanal ile sınırlı kaldı. Ama her şeye rağmen buralara para ödemek çok saçma. İşte bu nedenle bedava dağıttığı Chat, bedava dağıttığı sohbet sizler için çok büyük bir alternatif olsa gerek. Düşünsenize para ödediğinizi ama karşılığını alamadığınızı? Yada aradığınızı bulamadığınızı. Nitekim herkesle anlaşmak mümkün olmuyor. Yâda her tanıştığınız insanı da sevmek pek mümkün olmuyor. İşte bu nedenle bu rizikolar varken sohbet sitelerine para ödemek hiç mantıklı ve anlamlı gelmiyor.

Sohbet Odaları

Aslında ara sıra bazı şeyler tamamen kendiliğinden gerçekleşir. Hiç beklemediğiniz anda. O yüzden yalnızca sohbet etmek size beklediğinizi bir gün sunacaktır. İlle de bir şeyler beklemek sizleri yanlış yollara sürükleyebilir. Geleceği planlayarak yaşamak yerine, anın tadını almalı, sohbet etmenin zevkini çıkarmalısınız. Sonrasında her şey zaten kendiliğinden olacaktır. Belki çok iyi bir arkadaş, belki dost, belki de sevgili. Kim bilir. İşte bu nedenle bunu ücret ödeyerek değil yalnızca zevk için yapınca anlam kazanır diye düşünüyorum.
Sohbet her insan için kaçınılmaz bir istektir ve bunu her zaman ister. Bazen biriken dertlerini anlatmak, ara sıra sıkıntılarını paylaşmak, zaman zaman de yalnızca gülmek için. İşte tüm bu günlük hayattaki duyguları yaşamak için bir de para ödemek çok mantıksız değil mi?

KaRa 1193
2 Yorumlar
asiquzeL

O kadar zamandır sohbet sitelerine sohbete giriyorum ilk defa bir sunucu sahibinin gelen gidenlerle ilgilendiğini sohbet ettiğini gördüm. beni çok güzel karşıladılar çokta güzel sohbet ettik emeği olan herkeze tesekkur ederim bol sohbetli günler geceler geçirmenizi dilerim tabi bende zaman buldukça yanınızda olacağım ?

Elif32

Ben burayı çok beğendim ve yorum yapmak istedim sizlerde yorumşarınızı bekliyoruz :)

Cevap bırakın