Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Canım Net Sohbet

Canım Net Sohbet

Canım Net Sohbet Odaları

Canım Net sohbet ve chat odaları, can-ı gönülden muhabbet etmeyi kendine düstur edinmiş, candan ve samimi kullanıcılarımıza özel olarak açılmış odalardır. Matraksohbet.Net sitesi olarak kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışmalarımız olduğunu zaman zaman sizlerle paylaşmaktayız. Bu doğrultuda belli bir olgunluk ve şahsiyete erişmiş, bir çok konuda kendini aşmış, bütün insanlar tarafından saygı ve sevgi ile karşılanan kullanıcılarımız ve oluşturdukları kitlelere özel sohbet odaları açmaya devam ediyoruz. Canım Net sohbet odaları da bunlardan bir tanesidir.

Canım Net Chat Odalarına Kimler Gelir?

Bu chat odasının müdavimleri belli kişilerdir, yazı karakterlerinden samimiyetlerini ve hasıl olan iyi duygularını hemen anlayabilirsiniz. İster kadın olsun, ister erkek olsun bu kullanıcılarımız arasında müthiş bir sevgi ve saygı ağı tesis edilmiştir. Yazışmalarında genel olarak canımlı cicimli balımlı cümleleri oldukça sık kullanırlar. Bu muhabbetlere ilk defa şahit olan bazı kullanıcılar şaşkınlıklarını gizleyememekte, bazıları ise yanlış yorumlamaktadır. Gerçek hayatta sevgiden nasibini almamış, başı ebeveynleri tarafından okşanmamış, sürekli aşağılanıp azarlanmış bazı kişiler ise bu tür muhabbetlere tepki göstermeye kalkmaktadır.

Canım Net Sohbet Odalarındaki Muhabbetleri Her Kafa Anlayamaz, Her Gönül Kaldıramaz

Canım Net Chat siteleri, her türlü yakıştırmadan ve yaftalamadan uzak, belli bir gruba hitap eden odalardır. Güzel kardeşim eğer bünyen ve kafan kaldırmıyorsa illa canım net chat odalarına girmek zorunda değilsin. Senin için de hazırladığımız onlarca global kanal var oralarda muhabbetini yapar çeker gidersin. Huzur ve güven ortamını bozmaya yönelik her türlü girişime, amacı chat yapmak olmayıp sadece asayişi bozmak için gelen Trol tayfasına anladığı dilden cevap vermeyi de biliriz.

Arkadaş Canlısı ve Samimi İnsanların Vazgeçemediği Hitaplar

Yukarıda da arz ettiğimiz gibi; canım, cicim, hayatım, balım, aşkım, ballı muzum gibi hitaplar genelde sitemiz içerisinde kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Bazı erkek kullanıcılarımız da bu kelimeleri kullanmaktadır. Fakat herhangi bir art niyetleri bulunmamakla birlikte, içten ve dost canlısı olduklarını belli ederler. Kadınlarla erkeklerin fıtratları (yaratılış) farklıdır. Kadınlar daha yumuşak huylu ve dost canlısı varlıklardır. Çünkü kadınlar arasındaki dostluklar ve arkadaşlıklar, biz erkeklere göre daha sağlamdır. Aralarında sıkı bağlar vardır. Bu yüzden bu kelimeyi yanlış anlamaya, çekip sündürmeye hiç gerek yoktur. Bırakın herkes istediği şekilde, nasıl mutlu oluyorsa o şekilde chat yapsın.

KaRa 1001
2 Yorumlar
aSya

Kızlar benim canlarımdır canım sohbet kızlarla olan canımlı sohbetimize çok uyumlu olmuş en içten sekilde sohbet edebildiğimiz matraksohbet ailesine bize bu ortamı sunduğu için çok tesekkur ederim kurucusu ile tanışma fırsatım olmadı daha kendisinede ayrıca tesekkur ederim..

GuL

Merhaba Canım Sohbet Severleri Eğer Bu Yazımı Okuyorsanız Tam Adresindesiniz Kızların Çok Olduğu ve İsrediğimiz Gibi Sohbet Edebildiğimiz Seviyeli Güzel Bir Sohbet Ortamı Var Sizleride Bekleriz Nisamm Canımsın Seni Çok Öpüyorummm Ummaaahhh

Cevap bırakın