İstanbul Sohbet Odaları


İstanbul Sohbet Odaları
88 / 100

İstanbul Sohbet Odaları

Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul; Dünyaca ünlü metropol kentin nüfusu 15 milyondur. Bütün milletlerden insanların bir arada yaşadığı şehir sadece Türkiye’nin değil, Dünyanın sayılı gözde şehirleri arasında yerini almaktadır. İstanbul’un en büyük önemi Avrupa ve Asya kıtasını birbirine bağlıyor olmasıdır. Dünya üzerinde iki kıtayı birbirine bağlayan tek şehir olması, İstanbul’un en büyük ayrıcalığıdır. İstanbul’un Tarihi, Tarihi eserleri, Doğal güzellikleri turistler tarafından büyük ilgi görmektedir. İstanbul öyle bir şehirdir ki, kalabalık nüfusuna ve bütün sorunlarına rağmen insanı kendisine aşık etmeyi başarır.

İstanbul Chat Sitesi

Benim gibi İstanbul’a aşkla bağlı insanlar için oluşturduğumuz İstanbul sohbet odaları ve İstanbul chat odalarımızda kullanıcılarımıza ücretsiz sohbet servisi sağlıyoruz. İstanbul sohbet sitesinde bulunduğunuz ilçelerdeki insanlarla sohbet ederek tanışabilirsiniz yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. İstanbul’da yaşamıyor ama İstanbul aşığı arkadaşlarımızı da İstanbul sohbet odalarımıza davet ediyoruz. İstanbul hakkında bilgi sahibi olmak ve bütün güzelliklerini paylaşmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Bizim diğer İstanbul sohbet odaları sitelerinden farkımız ise içinde bulunduğunuz odalarda dilediğiniz kadar bedava şekilde sohbet edebilirsiniz.


Yazar: IRCStaR

Yayınlanma Tarihi: 12 Kasım 2019

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 350 Defa

Etiketler:

1 Yorumlar
Sohbet Mobil | MatrakSohbet.Net - Ücretsiz Sohbet Odaları, Mobil Chat

[…] için, insanların kaliteli hizmete ihtiyacı olduğunu görerek çıktığımız bu yolda, mobil sohbet kalitemizi sürekli arttırarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bir günde, birçok katılımın […]

Bir cevap bırakın.

Bilinmesi Gerekenler


  • Sohbet odalarımıza katılmak isteyen bireylerimizin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
  • Her türlü mesele ve yakınmalarınız için bizlere #OperHelp kanalından günün her saati ulaşabilirsiniz.
  • Global kanallar içerisinde küfürlü dil ve argo kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi kişiler uyarılmadan sunucudan atılacaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca suç sayılan eylem ve söylemler, sitemiz içerisinde de aynen geçerlidir. Yasalara aykırı davranışlarda bulunan kişilerin İP numaraları ve loglar gerektiğinde resmi makamlarla paylaşılmaktadır.
  • Web sitemiz tüm android akıllı cihazlara uygun şekilde tasarlanmış olup, mobil chat sohbet hizmeti vermektedir.